Služby

Naše firma Vám nabízí kvalitní služby v oboru pozemního stavitelství. Ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci včetně subdodávek celé stavby "na klíč".


 

Stavby

Naše stavební firma Zi-STAV nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby ať už rodinného domu, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.

 

 
 
Zemní práce, autodoprava                                                                                                  
Terénní úpravy, výkopy, hloubení základů, hutnění, rekultivace území po těžbě  nebo skládkách, skrývka ornice, výstavba kanalizace, vodovodů a plynovodů,       úpravy i svažitých terénů,výstavba komunikací. Odvoz suti,dovoz písku,štěrků a všech sypkých materiálů,přímo na Vámi určené místo.

Kontakt

ZI-STAV IVANČICE s.r.o.

zi-stav@seznam.cz

Sídlo společnosti:

ZI-STAV IVANČICE s.r.o.
Palackého náměstí 8
664 91 Ivančice

+420 774 744 698

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode