Služby

Naše firma Vám nabízí kvalitní služby v oboru pozemního stavitelství. Ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci včetně subdodávek celé stavby "na klíč".


 

Stavby

Naše stavební firma Zi-STAV nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby ať už rodinného domu, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.

 

 
 
Zemní práce                                                                                               
Terénní úpravy, výkopy, hloubení základů, hutnění, rekultivace území po těžbě  nebo skládkách, skrývka ornice, výstavba kanalizace, vodovodů a plynovodů,       úpravy i svažitých terénů,výstavba komunikací. Vlastníme všechnu potřebnou zemní techniku pro kvalitní provedení díla. 
 
 
Autodoprava
Doprava veškerých sypkých materiálů. Odvoz sutí, včetně uložení na skládku. Našemi vozidly vám zajistíme dopravu přímo na místo určení.
 
 
Prodej stavebního materiálu
Prodej základního stavebního materiálu, sypkých materiálů.
 
 
Řezání diamantovými nástroji
Řezání asfaltových a betonových povrchů do hloubky 17cm. 

Kontakt

ZI-STAV IVANČICE s.r.o.

zi-stav@seznam.cz

Sídlo společnosti
korespondenční adresa:

ZI-STAV IVANČICE s.r.o.
Palackého náměstí 8
664 91 Ivančice


Provozovna + Kancelář (areál sila)

ZI-STAV IVANČICE s.r.o.
Oslavanská ev.č.942
664 91 Ivančice


+420 774 744 698

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode